%0

Yatırım Değeri
Denizİstanbul'da yatırım yapmak için 6 neden

İstanbul sahil aksının eşi benzeri olmayan tek arazisi

Silivri’den Tuzla’ya uzanan 55 kilometrelik kıyı şeridi içerisinde 1,5 kilometre sahil avantajı bulunan Denizİstanbul, 1.500 dönüm arazi üzerinde İstanbul’un ilk ve tek sahil kasabası olarak hayata geçmektedir.

1

Ortalama %79 Yeşil alan

1.500 dönüm gibi büyük ölçekli bir arazide ortalama 0,7 (KAKS-kat alanı katsayısı) imara sahip olan Denizİstanbul, 5.000 adet bağımsız bölüm içersinde yeşili bol bir atmosfer sunmaktadır.

2

İstanbul Avrupa yakasının 3 marinasından biri Denizİstanbul’ un önünde

Denizistanbul’un hemen önünde yer alan 900 yat kapasiteli, Türkiye’nin ilk raf sistemli marinası West İstanbul Marina, halihazırda faaliyet gösteren kafe&restoranları ile kasaba sakinlerine sadece birkaç adım uzaklıkta yer almaktadır.

3

Bir şehrin ihtiyaç duyduğu her şey ve daha fazlası

Gayrimenkul sektöründe benzersiz konsepti ile adından söz ettiren Denizİstanbul, denize cephe 1.500 dönüm arazi üzerinde deniz manzaralı konut alanları, okul (anaokulu, ilköğretim ve lise), cadde mağazaları, 250 yataklı hastane, 5 yıldızlı otel, 180 mağaza kapasiteli AVM, deniz kenarı kafe ve restoranlarıyla tam bir şehir hayatı sunuyor. Denizİstanbul Spor ve Yaşam Kulübü ise (fitness, açık-kapalı havuz, squash, tenis, hamam, sauna, spa, yürüyüş ve bisiklet parkurları, binicilik, yazlık sinema ve kafetarya) tüm yaşam üniteleriyle kasaba sakinlerine sadece bir adım uzaklıkta

4

Aile Konsepti

Denizİstanbul sahil kasabasındaki konutların %8‘i 1+1, %15‘i 2+1, %60‘ı 3+1, %12′si 4+1 ve %5′i 5+1 olarak planlanmıştır. Kasaba sakinlerinin çoğunluğu da ailelerden oluşmaktadır.

5

Keleşoğlu Holding deneyimi ile inşa edilmesi

1979 yılından bugüne toplamda 2.510.000 metrekare inşaat alanına sahip, 22 farklı yerli ve uluslararası mimar ile 34 adet nitelikli proje teslim eden Keleşoğlu Holding, “yatırımcısına kazanç sağlama” hedefiyle son 10 projesinde lansman tarihinden teslim tarihine ortalama %69 kazanç sağlamıştır. Keleşoğlu Holding, Denizİstanbul projesinde de yatırımcılarına benzer oranda bir kazanç sağlamayı öngörmektedir.

6
KAYDINIZ OLUŞTURULDU!

Müşteri temsilcimiz en kısa zamanda sizinle iletişime geçecektir.

TAMAM
Bilgi Formu

Formu doldurun sizi hemen arayalım.


KAYDINIZ OLUŞTURULDU!

Müşteri temsilcimiz en kısa zamanda sizinle iletişime geçecektir.

TAMAM
Bilgi Formu

Formu doldurun sizi hemen arayalım.


   Nerede ?