%0

新闻室

www.milliyet.com.tr - 15.06.2017
Doğru yatırım ve yüksek getiri için Denizİstanbul

Deniz İstanbul projesi 4.619 konut ve 330 villadan oluşuyor. Mercan Konakları, Kalyon Evleri ve Marina Evleri satışları devam ediyor.

Denizİstanbul, konut alanları, spor ve yaşam kulübü, kültürel ve rekreasyon alanları, okul, hastane, otel ve AVM’si ile fark yaratıyor. Deniz kenarı kafe, restoran ve ticari üniteleri, hizmete açık West İstanbul Marina’sı, 1.5 kilometrelik sahili ve kumsalı ile Denizİstanbul, yeşil ve mavi bir kent hayatı sunuyor.

Az Katlı Apartman Daire Konsepti ile Mercan Konakları

Yatırım getirisi ve yaşam kaliyesi memnuniyetiyle Keleşoğlu Holding’in Ataköy’de başlattığı konak konsepti, Denizİstanbul projesinde tekrar hayat buluyor.

Az katlı ve her katta 2 daireden oluşan bloklar, Deniz İstanbul sakinlerine konak hayatının dostluğunu, neşesini ve samimiyetini vadediyor.

Mercan Konak’larında 1+1 daireler 66 ve 75 metrekare büyüklüğünde tasarlandı. 2+1 daireler de 90 ve 144 metrekare olmak üzere iki farklı seçenek bulunuyor. 133 ve 193 metrekare büyüklüklüğünde 3+1 daireler ile 213 metrekareden başlayan 4+1 dairelere de yer veriliyor.

“İdeal Villa” tanımı Marina Evleri ile hayat buluyor…

Marina sadece bi’ göz uzağınızda. Gündüz evinizin balkonundan, terasından veya camından
teknelerin martılarla sohbetine tanık olabilirsiniz.

Gece yakamozu seyretmeye doyamaz, “bi’ yürüyüş yapalım” der soluğu marinada alırsınız.

Kalyon Evler’inde Yaşam Başladı

West İstanbul Marina’ya komşu Kalyon Evleri, müstakil, ikiz, sıralı ve katlı villalar’dan oluşuyor.

Türkiye Gazetesi - 06.11.2016
Deniz İstanbul’da büyük fırsat

İstanbul’un en hızlı gelişen bölgesi Beylikdüzü Yakuplu sahilde yeşil ile mavinin buluştuğu bir ortamda hayata geçen Denizİstanbul sahil kasabası, hem yatırım hem de oturum amaçlı ev sahibi olmak isteyenlere dikkate değer bir fırsat sunuyor. 4 bin 619 adet konut ve 330 adet villadan oluşan, 135 bin metrekare akarsu yüzeyi ve kişi başına ortalama 15 metrekare yeşil alanı ile ferah bir yaşam vadeden Denizİstanbul,
1 milyon 200 bin metrekare alan üzerinde hayata geçiyor. Yatırım avantajının yanında ödeme kolaylıkları da sunan Keleşoğlu Holding, Yakuplu sahilde inşa ettiği Mercan Konaklarında, %10 peşinat ile 120 ay için %0,70 veya 60 ay için %0,42 faiz oranları ile yerli ve yabancı birçok yatırımcının da yoğun talebi ile karşılaşıyor. Kalyon Evlerini teslim aldığı andan itibaren 20 ay gibi kısa bir sürede projeyi güncel inşaat trendlerine uygun bir şekilde yeniden dizayn ederek hak sahiplerine teslim etmeye başlayan Keleşoğlu Holding, Kasım 2017’de ise Denizİstanbul Mercan Konakları birinci etabın teslimi için hazırlıklarını sürdürüyor.

REGISTRATION CREATED!

Our customer representative will contact you as soon as possible.

OK
让我们与您联系

填写表格,我们会在10分钟内给您打电话。


REGISTRATION CREATED!

Our customer representative will contact you as soon as possible.

OK
让我们与您联系

填写表格,我们会在10分钟内给您打电话。


在哪里?